21.11.2019 // Сніданок: Сирники з сметаною, батон з маслом, чай. // Обід: Капусняк, гуляш курячий, картопляне пюре, компот з сухофруктів, хліб. // Полуденок: Суп молочний вівсяний, батон з маслом, чай.

Щоб адаптація пройшла легко

ЯК ГОТУВАТИ ДИТИНУ ДО ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО САДКА

1. Не обговорювати при малечі проблеми, пов’язані з дит.садком.
  2. Не слід віддавати маля до дит.садка у розпалі кризи трьох років.
  3. Довідайтеся заздалегідь про всі нові моменти в режимі дня дит.садка і ввести їх у режим дня дитини вдома.
  4. Якомога раніше познайомити малюка із дітьми у дитячому садку та вихователями групи, в яку він незабаром прийде. Дитині важливо показати, як ввечері дітей забирають додому і наголосити, що тут нікого не залишають і вихователь теж іде додому. Це дасть усвідомлення того, що перебування в новому, незнайомому місці є тимчасовим, а ввечорі всіх обов’язково забирають.
  5. Дайте дитині позитивну перспективу: садочок є винагородою для найкращих дітей, розкажіть про свій позитивний досвід і обов’язково про найприємніші спогади.
  6. Повідомте персонал ДНЗ про звички та вподобання Вашого малюка, про особливості здоров»я і поведінки.
  7. Розширюйте коло близьких людей, які приводять дитину в дит.садок. Це полегшує прощання.
  8. Формуйте всі необхідні навички самообслуговування, привчайте до елементарних обов’язків.
  9. Дозвольте брати з собою улюблену іграшку і «ходити» їй в садок разом з дитиною, цікавлячись, як вона провела день. Завдяки такому другу Ви полегшите самопочуття дитини , адже частинка дому завжди поряд, та зможете дізнатись про думки малюка
  10. Ні в якому разі не погрожуйте дит.садком
  11. Увесь час пояснюйте малюку, що Ви його як і раніше любите, просто він уже подорослішав.
  12. Усвідомте, що Ваше власне переживання передається дитині, тому починайте дивитись на неї іншими очима. Вона вже доросла! В ній зростає особистість!

Аптечка маленького мандрівника

Перед подорожжю батьки мають потурбуватися про безпеку дитини в дорозі та під час перебування в іншій місцевості, зокрема сформувати аптечку для маленького мандрівника. Пропонуємо орієнтовний перелік лікарських препаратів і виробів медичного призначення, які мають бути в такій аптечці. Зверніть увагу на вік дитини, з якого можна вживати той чи той препарат, про що зазначено в інструкції із застосування препарату.

Розвиваємо комунікативні навички.