24.09.2020 // Сніданок: Вареники ліниві з сметаною, батон з маслом, кавовий напій з молоком. // Обід: Суп селянський, печеня по-домашньому, компот із сухофруктів, хліб. // Полуденок: Каша молочна пшоняна, батон з медом, чай.

Щоб адаптація пройшла легко

ЯК ГОТУВАТИ ДИТИНУ ДО ВІДВІДУВАННЯ ДИТЯЧОГО САДКА

 1. Не обговорювати при малечі проблеми, пов’язані з дит.садком.
 2. Не слід віддавати маля до дит.садка у розпалі кризи трьох років.
 3. Довідайтеся заздалегідь про всі нові моменти в режимі дня дит.садка і ввести їх у режим дня дитини вдома.
 4. Якомога раніше познайомити малюка із дітьми у дитячому садку та вихователями групи, в яку він незабаром прийде. Дитині важливо показати, як ввечері дітей забирають додому і наголосити, що тут нікого не залишають і вихователь теж іде додому. Це дасть усвідомлення того, що перебування в новому, незнайомому місці є тимчасовим, а ввечорі всіх обов’язково забирають.
 5. Дайте дитині позитивну перспективу: садочок є винагородою для найкращих дітей, розкажіть про свій позитивний досвід і обов’язково про найприємніші спогади.
 6. Повідомте персонал ДНЗ про звички та вподобання Вашого малюка, про особливості здоров»я і поведінки.
 7. Розширюйте коло близьких людей, які приводять дитину в дит.садок. Це полегшує прощання.
 8. Формуйте всі необхідні навички самообслуговування, привчайте до елементарних обов’язків.
 9. Дозвольте брати з собою улюблену іграшку і «ходити» їй в садок разом з дитиною, цікавлячись, як вона провела день. Завдяки такому другу Ви полегшите самопочуття дитини , адже частинка дому завжди поряд, та зможете дізнатись про думки малюка
 10. Ні в якому разі не погрожуйте дит.садком
 11. Увесь час пояснюйте малюку, що Ви його як і раніше любите, просто він уже подорослішав.
 12. Усвідомте, що Ваше власне переживання передається дитині, тому починайте дивитись на неї іншими очима. Вона вже доросла! В ній зростає особистість!

Аптечка маленького мандрівника

Перед подорожжю батьки мають потурбуватися про безпеку дитини в дорозі та під час перебування в іншій місцевості, зокрема сформувати аптечку для маленького мандрівника. Пропонуємо орієнтовний перелік лікарських препаратів і виробів медичного призначення, які мають бути в такій аптечці. Зверніть увагу на вік дитини, з якого можна вживати той чи той препарат, про що зазначено в інструкції із застосування препарату.

Розвиваємо комунікативні навички.

Якщо сподобалась сторінка, не забудь поділитися в соціальних мережах