Державний стандарт дошкільної освіти України

Базовий компонент дошкільної освіти/ Науковий керівник: А.М.Богуш., авт.кол. Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л., Гавриш Н.В. та інші. Наказ МОН молодь спорту від 22.05.2012 № 615

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати - немає

Наявність вакантних посад:

• музичний керівник – 1 особа;
  • робітник з комплексного обслуговування приміщень – 1особа;
  • машиніст із прання та ремонту спецодягу (білизни) – 1 особа.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №50 Рівненської міської ради розташований у двоповерховій будівлі. Заклад має огорожу по всьому периметру, має 12 окремих прогулянкових майданчиків із заленими насадженнями, на яких встановлені ігрові павільйони, пісочниці, ігрове обладнання. Також є спортивний майданчик з необхідним спортивним обланнанням. На території закладу є дитячі городні ділянки, естетично оформлені клумби, є зона саду.

Довідка про результати педагогічного обстеження показників компетенції, за вересень 2018/2019 навчальний рік

Освітня робота з дітьми в закладі дошкільної освіти здійснюється відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти України та освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина».

Для ефективного всебічного вивчення розвитку компетенції кожної дитини в вересні 2018 року було проведено діагностування дітей, яке дозволило визначити рівень показників компетенції  (знань, умінь і навичок) вихованців закладу дошкільної освіти.

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти  здійснюється директором протягом календарного року відповідно до списків, сформованих базою даних електронної черги та поданих реєстратором, з подальшим поданням заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, медичної картки фізичного розвитку дитини (форма № 63), довідки лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтво про народження дитини.

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ясла – садок) №50 екологічного напрямку на 01.09.2018 року  відвідує 344 дитини.