25.09.2020 // Сніданок: Котлета рибна, картопляне пюре, батон з маслом, чай. // Обід: Суп болгарський, гуляш курячий, каша гречана, компот із сухофруктів, хліб. // Полуденок: Каша молочна рисова, батон з маслом, молоко.


РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

 

НАКАЗ

 

20.08. 2020                                                м. Рівне                               № 189-осн.

 

Про порядок нарахування

батьківської плати у

закладах дошкільної освіти

 

Відповідно до ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту»,  Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб», постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів» (зі змінами), наказу МОН України від 21.11.2002 № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» (зі змінами), Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах, затвердженого спільним наказом МОЗ та МОН України від 01.06.2005 № 242/329, Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказом МОН і МОЗ України від 17.04.2006 № 298/227 (зі змінами), рішення Рівненської міської ради від 25.09.2014 № 4510 «Про організацію безкоштовного харчування у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції (АТО)», розпорядження міського голови від 10.08.2020 № 593-р  «Про встановлення грошової норми вартості харчування однієї дитини в день у закладах дошкільної освіти», наказу управління освіти від 26.12.2019 № 600-осн. «Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та дошкільних групах НВК № 14,17»,

Звіт директора ЗДО №50

Войтович Людмили Степанівни

перед колективом та громадськістю

на загальних зборах

за 2019-2020 н.р.

Державний стандарт дошкільної освіти України

Базовий компонент дошкільної освіти/ Науковий керівник: А.М.Богуш., авт.кол. Бєлєнька Г.В., Богініч О.Л., Гавриш Н.В. та інші. Наказ МОН молодь спорту від 22.05.2012 № 615

Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати - немає

Наявність вакантних посад:

  • музичний керівник – 1 особа;
  • робітник з комплексного обслуговування приміщень – 1особа;
  • машиніст із прання та ремонту спецодягу (білизни) – 1 особа.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №50 Рівненської міської ради розташований у двоповерховій будівлі. Заклад має огорожу по всьому периметру, має 12 окремих прогулянкових майданчиків із заленими насадженнями, на яких встановлені ігрові павільйони, пісочниці, ігрове обладнання. Також є спортивний майданчик з необхідним спортивним обланнанням. На території закладу є дитячі городні ділянки, естетично оформлені клумби, є зона саду.

 

 

Довідка про результати педагогічного обстеження показників компетенції, за вересень 2018/2019 навчальний рік

Освітня робота з дітьми в закладі дошкільної освіти здійснюється відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти України та освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина».

Для ефективного всебічного вивчення розвитку компетенції кожної дитини в вересні 2018 року було проведено діагностування дітей, яке дозволило визначити рівень показників компетенції  (знань, умінь і навичок) вихованців закладу дошкільної освіти.

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти  здійснюється директором протягом календарного року відповідно до списків, сформованих базою даних електронної черги та поданих реєстратором, з подальшим поданням заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини, медичної картки фізичного розвитку дитини (форма № 63), довідки лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтво про народження дитини.

Якщо сподобалась сторінка, не забудь поділитися в соціальних мережах