Відповідно до ст.53 Конституції України, Закону України «Про освіту», п.10 ст.23 Закону України «Про дошкільну освіту», ст.33 Положення про заклад дошкільної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 №86, власного Статуту в ЗДО надаються додаткові освітні платні послуги, які не визначені Базовим компонентом дошкільної освіти, лише на основі договору, укладеного між батьками або особами, які їх замінюють, та закладом дошкільної освіти у межах гранично допустимого навантаження дитини, визначеного Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством охорони здоров’я України, у формі гурткової роботи за інтересами:

- гурток іноземної мови - 2 рази на тиждень;

- гурток основи грамоти (читання) - 2 рази на тиждень;

- гурток STREAM освіта - 2 рази на тиждень;

- гурток хореографії - 2 рази на тиждень.

Батьківська плата за гурток на одну дитину згідно з калькуляцією вартості додаткових освітніх платних послуг на одну дитину в місяць на 2021-2022 н.р. з 15.09.2021 року становить 150 грн.

Додаткові освітні платні послуги надаються на безоплатній основі дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа.

Додаткові освітні платні послуги надаються на пільговій основі – 50% вартості дітям з сімей працівників ЗДО, дітям з інвалідністю.

Плата за додаткові освітні послуги вноситься батьками щомісячно до 15 числа поточного місяця відповідно до наданої квитанції, незалежно від кількості днів, коли дитина відвідує заклад дошкільної освіти.

Не вноситься плата, коли дитина не відвідувала заняття гуртка протягом місяця з поважних причин (лікування в стаціонарі, відпустка батьків).