12.10.2021 // Сніданок: каша молочна з макаронами, батон з маслом, чай. // Обід: борщ буряковий, котлета, картопляне пюре, компот, хліб. // Полуденок: запіканка сирна з повідлом, батон з маслом, чай.

Відповідно до наказу "Про порядок нарахування батьківської плати у закладах дошкільної освіти" від 20.08.2020 року № 189-осн. та наказу "Про внесення змін до наказу управління освіти від 20.08.2020 №189-осн. Про порядок нарахування батьківської плати у закладах дошкільної освіти" від 23.12.2020 № 346-осн.:

- Встановлено з 01 вересня 2020 року грошову норму вартості харчування одного дня на 1 дитину в закладі дошкільної освіти (групах) загального типу для дітей раннього  віку (від 1 до 3 років) – 28.00 грн. та для дітей передшкільного віку (від 3 до 6 років) – 34.00 грн.

- Встановлено батьківську плату за харчування в закладах дошкільної освіти у розмірі 60% від вартості харчування.

- Забезпечено режим харчування: триразове харчування у закладах дошкільної освіти загального типу при 10,5 – 12-годинному перебуванні дітей.

- Забезпечено безкоштовне харчування у закладах дошкільної освіти дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»; дітям, батьки яких є учасниками АТО (ООС); дітям, з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітям, які мають статус дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

- Звільнено батьків або осіб, які їх замінюють, від плати за харчування дітей, у сім'ях яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом України «Про Державний бюджет України» для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

- Забезпечено пільгову оплату за харчування в розмірі 50 % для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасинків, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були враховані в сім'ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням  до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування.

З метою забезпечення норм харчування дітей на період літнього оздоровлення (з 01.06.2021 по 31.08.2021) збільшено розмір плати за харчування на 10% для придбання свіжих овочів та фруктів.