24.09.2020 // Сніданок: Вареники ліниві з сметаною, батон з маслом, кавовий напій з молоком. // Обід: Суп селянський, печеня по-домашньому, компот із сухофруктів, хліб. // Полуденок: Каша молочна пшоняна, батон з медом, чай.

Додати відгук
 

Контрольне зображення


Олеся

Доброго дня! Хочу привітати всіх працівників садочку зі святом Матері! Вирішила написати саме сьогодні, адже вихователі є другими мамами нашим діткам. Я дуже рада, що вихователями моєї дитини є такі щирі, добрі, хороші люди, Вихователі з великої літери, професіонали своєї справи - Юлія Василівна та Наталія Вікторівна з групи №11. Не вистачить слів передати моє захоплення та вдячність цим людям. Бажаю вам міцного здоров"я, сили, наснаги, терпіння, поваги та любові. Окремо хочу подякувати за ранок до дня Матері -  дякуємо вам за свято, яке ви для нас влаштували, за вашу працю, силу, терпіння, за вашу любов, яку ви віддаєте нашим дітям!

"

Неділя, 14 травня 2017
Катерина

Не могла пройти повз не залишивши відгук, хоча моя доня закінчила вже садочок, але й досі згадує його лише хорошими словами, пам'ятає улюблені страви. Дякую всьому колективу, вихователям, помічникам вихователів, а особливо Людмилі Степанівні за теплі спогади. Всім раджу цей садочок.


Четвер, 26 січня 2017
Олена

ДНЗ №50 - найкращий в м.Рівному! Неодноразово чула хороші відгуки про цей дошкільний заклад, а цього року переконалася в цьому особисто, віддавши сина. Вражена красою закладу, професіоналізмом працівників, харчуванням. Всім раджу цей садочок!


Середа, 04 січня 2017
Ірина

Хочу привітати колектив садочка з Новим роком та Різдвом Христовим, а особливо найкращу групу - №7 "Квіточка" - вихователів Олесю Анатоліївну, Наталю Вікторівну та помічника вихователів Олену Петрівну. Бажаю Вам здоров'я, терпіння та наснаги. 

Моя дитина із задоволенням ходить до садочка. Кожного дня дітки чимось зайняті - малюють, ліплять, граються. Повертаючись додому донечка розповідає про те, що нового дізналася на занятті, а це велика заслуга вихователів. Вони дбають про те, щоб діткам було цікаво проводити час в садочку. Дякуємо Вам за вашу роботу, за те, що вкладаєте душу в наших діток!


Вівторок, 03 січня 2017
Павло

Шикарный сад! Прекрасные педагоги, талантливые дети! Счастливые родители! Молодцы!!! Так держать!


Понеділок, 31 жовтня 2016
Людмила

Спасибі, дуже приємно.


Понеділок, 31 жовтня 2016

Якщо сподобалась сторінка, не забудь поділитися в соціальних мережах