24.09.2020 // Сніданок: Вареники ліниві з сметаною, батон з маслом, кавовий напій з молоком. // Обід: Суп селянський, печеня по-домашньому, компот із сухофруктів, хліб. // Полуденок: Каша молочна пшоняна, батон з медом, чай.

Додати відгук

Контрольне зображення

Олеся

Доброго дня! Хочу привітати всіх працівників садочку зі святом Матері! Вирішила написати саме сьогодні, адже вихователі є другими мамами нашим діткам. Я дуже рада, що вихователями моєї дитини є такі щирі, добрі, хороші люди, Вихователі з великої літери, професіонали своєї справи - Юлія Василівна та Наталія Вікторівна з групи №11. Не вистачить слів передати моє захоплення та вдячність цим людям. Бажаю вам міцного здоров"я, сили, наснаги, терпіння, поваги та любові. Окремо хочу подякувати за ранок до дня Матері -  дякуємо вам за свято, яке ви для нас влаштували, за вашу працю, силу, терпіння, за вашу любов, яку ви віддаєте нашим дітям!

"

Неділя, 14 травня 2017
Катерина

Не могла пройти повз не залишивши відгук, хоча моя доня закінчила вже садочок, але й досі згадує його лише хорошими словами, пам'ятає улюблені страви. Дякую всьому колективу, вихователям, помічникам вихователів, а особливо Людмилі Степанівні за теплі спогади. Всім раджу цей садочок.

Четвер, 26 січня 2017
Олена

ДНЗ №50 - найкращий в м.Рівному! Неодноразово чула хороші відгуки про цей дошкільний заклад, а цього року переконалася в цьому особисто, віддавши сина. Вражена красою закладу, професіоналізмом працівників, харчуванням. Всім раджу цей садочок!

Середа, 04 січня 2017
Ірина

Хочу привітати колектив садочка з Новим роком та Різдвом Христовим, а особливо найкращу групу - №7 "Квіточка" - вихователів Олесю Анатоліївну, Наталю Вікторівну та помічника вихователів Олену Петрівну. Бажаю Вам здоров'я, терпіння та наснаги.

Моя дитина із задоволенням ходить до садочка. Кожного дня дітки чимось зайняті - малюють, ліплять, граються. Повертаючись додому донечка розповідає про те, що нового дізналася на занятті, а це велика заслуга вихователів. Вони дбають про те, щоб діткам було цікаво проводити час в садочку. Дякуємо Вам за вашу роботу, за те, що вкладаєте душу в наших діток!

Вівторок, 03 січня 2017
Павло

Шикарный сад! Прекрасные педагоги, талантливые дети! Счастливые родители! Молодцы!!! Так держать!

Понеділок, 31 жовтня 2016
Людмила