21.02.2020 // Сніданок: Котлета рибна, картоплянепюре, батон з маслом, чай. // Обід: Розсольник, гуляш курячий, вермишель, компот із сухофруктів, хліб. // Полуденок: Каша молочна рисова, булочка з цукром, кавовий напій з молоком.

Відповідно до наказу відділу освіти Рівненської  міської ради від 25.03.2019

№ 130-осн. «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня безпеки дитини та об’єктового тренування», наказу ЗДО №50 від 26.03.2019 №28-осн. «Про проведення Тижня безпеки дитини та об’єктового тренування в закладі дошкільної освіти» та з метою формування у кожного учасника освітнього процесу внутрішньої мотивації свідомого ставлення до власної безпеки, реальну готовність до дій в умовах надзвичайної ситуації, створення безпечних та нешкідливих умов для розвитку, виховання та навчання дітей з 22 по 26 квітня 2019 р. у ЗДО був проведений Тиждень безпеки дитини та об’єктового тренування.

Згідно річного плану роботи ЗДО № 50 в період з 11.03. по 15.03.2019р. в закладі проходив методичний тиждень творчих звітів педагогів, що атестуються «Творчість + креативність = майстерність».

МЕТА:

  • популяризувати педагогічні ідеї педагогів, що атестуються;
  • мотивувати застосовувати свій творчий потенціал для формування креативного середовища в освітньому процесі;
  • оволодівати методами та прийомами креативного навчання;
  • продукувати цікаві ідеї та оригінальні рішення;
  • створювати атмосферу психологічного благополуччя,емоційного комфорту для кожного педагога;
  • підтримувати впевненість педагогів у собі, підвищувати їхню самооцінку,навчати відволікатися від повсякденних проблем,отримувати моральне задоволення.

Якщо сподобалась сторінка, не забудь поділитися в соціальних мережах