13.03.2020 // Сніданок: Вареники ліниві з сметаною, батон з маслом, молоком. // Обід: Суп вермешелевий, ліникі голубці з м'ясом, гречаники, буряк тушкований, компот із сухофруктів, хліб. // Полуденок: Каша молочна манна, батон з маслом, чай.

В рамках Тижня "Професійної творчості" в ЗДО №50, із метою надихнути педагогів закладу, стимулювати їхню активність, ініціативність, прагнення до запровадження інновацій для вдосконалення освітнього процесу та вирішення річних завдань пройшли колективні перегляди педагогів, які атестуються.

Інтегроване заняття "Пошуки пісочної країни" (природне довкілля + сенсорно пізнавальний розвиток з елементами технології "Sendplay" група №8 (5 рік життя) вихователь Гольонко К.В.

Відповідно до наказу відділу освіти Рівненської  міської ради від 25.03.2019

№ 130-осн. «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня безпеки дитини та об’єктового тренування», наказу ЗДО №50 від 26.03.2019 №28-осн. «Про проведення Тижня безпеки дитини та об’єктового тренування в закладі дошкільної освіти» та з метою формування у кожного учасника освітнього процесу внутрішньої мотивації свідомого ставлення до власної безпеки, реальну готовність до дій в умовах надзвичайної ситуації, створення безпечних та нешкідливих умов для розвитку, виховання та навчання дітей з 22 по 26 квітня 2019 р. у ЗДО був проведений Тиждень безпеки дитини та об’єктового тренування.

Згідно річного плану роботи ЗДО № 50 в період з 11.03. по 15.03.2019р. в закладі проходив методичний тиждень творчих звітів педагогів, що атестуються «Творчість + креативність = майстерність».

МЕТА:

  • популяризувати педагогічні ідеї педагогів, що атестуються;
  • мотивувати застосовувати свій творчий потенціал для формування креативного середовища в освітньому процесі;
  • оволодівати методами та прийомами креативного навчання;
  • продукувати цікаві ідеї та оригінальні рішення;
  • створювати атмосферу психологічного благополуччя,емоційного комфорту для кожного педагога;
  • підтримувати впевненість педагогів у собі, підвищувати їхню самооцінку,навчати відволікатися від повсякденних проблем,отримувати моральне задоволення.

Якщо сподобалась сторінка, не забудь поділитися в соціальних мережах