13.03.2020 // Сніданок: Вареники ліниві з сметаною, батон з маслом, молоком. // Обід: Суп вермешелевий, ліникі голубці з м'ясом, гречаники, буряк тушкований, компот із сухофруктів, хліб. // Полуденок: Каша молочна манна, батон з маслом, чай.

На виконання рішення засідання комісії з питань ТЕБ та НС м. Рівне щодо проведення позапланового протипожежного тренування, наказу директора закладу "Про проведення позапланового протипожежного тренування" від 23.01.2020 було проведено практичне тренування з теми: "Винекнення пожежі в музичному залі". Метою заходу було відпрацювання дій персоналу закладу у разі винекнення пожежі, вироблення у співробітників та вихованців умінь і навичок грамотно і чітко діяти в надзвичайних ситуаціях для захисту свого життя і здоров'я.

Різдво - свято таємничості й надії. Воно наповнене особливими обрядами й традиціями, які не можна втрачати, дарує відчуття єднання і спільної радості.

З метою популяризації залізничних професій, інформування дошкільнят про дотримання Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.

День Святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Традиція святкувати цей день є і в ЗДО № 50. Дітки нетерпляче чекають свята, напередодні вчаться писати святому листа старанно вчать вірші та пісеньки і чекають чогось неймовірного.

На базі закладу пройшло І засідання методичного об’єднання вихователів ЗДО груп раннього віку

Настала зима і наші малята закладу не забули про маленьких пернатих друзів-птахів, яким нелегко приходиться в цю пору року. Разом із вихователями дістали минулорічні будиночки для птахів і дружно розмістили їх на деревах на території закладу.

Дочірні категорії

Якщо сподобалась сторінка, не забудь поділитися в соціальних мережах