4 квітня 2019 р. у ЗДО № 50 відбулась ранкова зарядка в межах Положення про проведення фестивалю ракової зарядки «Рух заради здоров’я». На території дошкільного закладу зібрались діти усіх 12 груп від ясельних до старших, щоб разом із працівниками, батьками, волонтерами виконати комплекс загально розвивальних вправ на свіжому повітрі під музичний супровід.

27 березня вихованці груп старшого віку: Тригубець Станісав та Бондар Дмитро прийняли участь у фестивалі з шашок - «64» серед дошкільних закладів міста Рівного.

Забезпечення збереження та зміцнення фізичного, психічного, духовного здоров’я дошкільників шляхом формування основ здорового способу життя – одне із річних пріоритетних завдань ЗДО № 50.

З метою оптимізації  оздоровчо-фізкультурних технологій, що використовуються в нашому закладі, в термін з 25.02.2019 по 01.03.2019 був проведений «Тиждень здоров’я».

Уже традиційно в дитячому садочку проходить акція "На допомогу зимуючим птахам". Дітлахи разом з батьками виготовляють годівнички. Щодня діти із задоволенням поспішають на прогулянку, щоб насипати корму у годівнички та поспостерігати за птахами, які прилітають поласувати смачними зернятами.

Традиційно, в нашому закладі, як і по всій країні, пройшли Різдвяні свята під час яких, педагоги долучили дітей до вражаючих українських традицій, що наша нація кристалізувала в собі найкраще за віки.

На базі закладу пройшло ІІ засідання методичного об’єднання вихователів ЗДО з питань формування у дошкільників художньо – практичної компетенції на тему:

«Формування художніх та естетичних здібностей засобами живописного мистецтва».

На жаль, в житті не завжди є місце лише хорошим новинам та світлим емоціям.

З метою вшанування українських народних традицій та звичаїв, 22-23 листопада 2018 р. в ЗДО (ясла-садку) № 50 екологічного напрямку було проведено благодійний ярмарок.