21.11.2019 // Сніданок: Сирники з сметаною, батон з маслом, чай. // Обід: Капусняк, гуляш курячий, картопляне пюре, компот з сухофруктів, хліб. // Полуденок: Суп молочний вівсяний, батон з маслом, чай.

27 березня вихованці груп старшого віку: Тригубець Станісав та Бондар Дмитро прийняли участь у фестивалі з шашок - «64» серед дошкільних закладів міста Рівного.

Метою заходу було сприяння інтелектуальному розвитку дітей, розвитку пам'яті, навчанню дітей гри у шашки, формування вміння взаємодіяти з партнером по грі, планувати власні дії, будувати тактику та стратегію, контролювати ситуацію, спокійно реагувати на невдачі і позитивно ставитися до успіхів суперника.

Маленькі гросмейстри орієнтувалися на шашковій дошці, вирішували стратегічні завдання гри, розміщували шашки за схемою та робили прості розрахунки ходів.

За результатами конкурсу діти були нагороджені дипломами за участь у фестивалі з шашок - «64» серед дошкільних закладів міста Рівного.