24.09.2020 // Сніданок: Вареники ліниві з сметаною, батон з маслом, кавовий напій з молоком. // Обід: Суп селянський, печеня по-домашньому, компот із сухофруктів, хліб. // Полуденок: Каша молочна пшоняна, батон з медом, чай.

На базі закладу пройшло І засідання методичного об’єднання вихователів ЗДО груп раннього віку з теми: «Сенсорно-пізнавальний розвиток дітей раннього віку засобами ігрової діяльності та особливості його оптимізації на засадах створення предметно-просторового, розвивального середовища».

В роботі методичного об’єднання прийняли участь: методист міського управління освіти Лукашук Л.М., керівник методичного об’єднання Стахнюк С.М. та 43 вихователя закладів дошкільної освіти м.Рівне.

Мета заходу: оптимізувати роботу педагогів щодо реалізації завдань освітньої лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»; підвищити фахову компетентність педагогів в організації та проведенні сенсорних занять у формі дидактичних ігор та в застосуванні сучасних ігрових засобів у роботі з дітьми раннього віку; формувати практичні навички у виготовленні ігрових посібників своїми руками; удосконалювати педагогічну майстерність інноваційними методиками сенсорного розвитку дітей раннього віку.

В ході методичного об’єднання вихователем- методистом Бакун Н.Г. було проаналізовано сутність сенсорного розвитку сучасної дитини раннього віку.

Під час практичної діяльності вихователі переглянули бінарне підгрупове заняття «Цікавинки від сніжинки» - сенсорно-пізнавальний розвиток, музична діяльність (ритмічно-імпровізаційне музикування за системою Карла Орфа) І молодшої групи №1 «Метелики», вихователь Козлюк Р.П., муз.керівник Смеховська Л.С.

Слухачі методичного об’єнання взяли участь у майстер-класі вихователя ІІ категорії Козлюк Р.П. та спеціаліста муз.керівника Смеховської Л.С. з теми «Сучасні сенсорні ігрові посібники своїми руками та успішне застосування їх в освітніх розвиваючих цілях».

Виготовляємо сенсорну коробку «Штучний сніг».

Виготовляємо сенсорну-сумку (пакет) sensory bag.

Виготовляємо сенсорну коробку «Штучний сніг»

Створюємо Sticky wall (липку стіну).

Виготовляємо сенсорну-сумку (пакет) sensory bag

Ритмічно-імпровізаційне музикування за системою Карла Орфа.

Учасники мали змогу ознайомитися з виставкою сучасних дидактично-ігрових посібників з сенсорного виховання, виготовлених педагогами закладу та сучасним предметно-просторовим, розвивальним середовищем ЗДО №50.

Під час вправи «Мікрофон по колу», слухачі м/о відзначили професіоналізм педагогів, інноваційність та креативність підходів до проведення заходу.

Підсумки роботи підвела керівник методичного об’єднання Стахнюк С.М. та методист міського управління освіти Лукашук Л.М., вихователі отримали методичні рекомендації щодо формування сенсорно-пізнавальної компетентності дітей раннього віку та використання інновайних методик сенсорного розвитку дітей раннього віку.