21.02.2020 // Сніданок: Котлета рибна, картоплянепюре, батон з маслом, чай. // Обід: Розсольник, гуляш курячий, вермишель, компот із сухофруктів, хліб. // Полуденок: Каша молочна рисова, булочка з цукром, кавовий напій з молоком.

День Святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво. Традиція святкувати цей день є і в ЗДО № 50. Дітки нетерпляче чекають свята, напередодні вчаться писати святому листа старанно вчать вірші та пісеньки і чекають чогось неймовірного.

Завдяки налагодженій партнерській взаємодії педагогів закладу та батьків вихованців свято пройшло цікавим, веселим. Миколай завітав з подарунками та солодощами в кожну групу закладу. А батьки групи № 8 (5-рік життя) підготували та провели костюмовану виставу «Дарунок Святого Миколая».

Свято Миколая ЗДО № 50

Актори вистави