4 квітня 2019 р. у ЗДО № 50 відбулась ранкова зарядка в межах Положення про проведення фестивалю ракової зарядки «Рух заради здоров’я». На території дошкільного закладу зібрались діти усіх 12 груп від ясельних до старших, щоб разом із працівниками, батьками, волонтерами виконати комплекс загально розвивальних вправ на свіжому повітрі під музичний супровід.

Це міроприємство мало своєю метою стимулювати учасників зарядки дбати про своє здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя.

230 учасників фестивалю ранкової зарядки отримали справжнє задоволення від колективного заходу, що дало змогу піднести престиж занять фізичною культурою, організованою руховою активністю.

Діти та дорослі, беручи участь у таких заходах мають можливість формувати сталу потребу занять фізичною культурою та масовим спортом. Звіт про проведення ранкової зарядки викладений у фото- та відео матеріалах.